قوانین و مقرراتبرابر دستورالعمل اداره کل فرهنگ و  ارشاد اسلامی استان اصفهان و همچنین آیین نامه داخلی آموزشگاه، ثبت نام هنرجو به منزله اطلاع کامل از آیین نامه خواهد بود لذا  از هنرجویان عزیز ، والدین محترم و مدرسین گرامی ، خواهشمند است با مطالعه و رعایت ضوابط زیر مارا در اداره هرچه بهتر آموزشگاه یاری نمائید  .

 1. حفظ حجاب و رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی در محیط آموزشگاه الزامی است .
 2. در صورت عدم شارژ شهریه در زمان مقرر، هنرجو حق استفاده از کلاس را نخواهد داشت .
 3. هنر جو باید رأس ساعت مقرر در آموزشگاه حضور یابد و پس از اتمام کلاس آموزشگاه را ترک نمایند.
 4. آموزشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به تاخیر و یا غیبت هنرجو به هر دلیل ندارد وهیچ گونه تعهدی در قبال استرداد شهریه ی زمان غیبت نامبرده نخواهد داشت و کلاس جبرانی نیز در اینصورت برگزار نخواهد شد.
 5. در مواردی که آموزشگاه اقدام به تعطیل نمودن کلاس نماید موظف به برگزاری کلاس جبرانی با توجه به شرایط هنرجو و یا محفوظ نمودن هزینه کلاس برای هنرجو خواهد بود .
 6. وجه شهریه به استناد مصوبه شورای مرکزی نظارت برآموزشگاههای هنری(مصوب2/4/1386) فقط تا یک هفته قبل از شروع کلاس قابل استرداد است وچنانچه هنرجو پس از شروع کلاسها اعلام انصراف نمایید ، هیچگونه وجهی مسترد نمی شود.
 7. آموزشگاه در زمان ثبت نام تقویم آموزشی هر ترم را به هنرجو ارائه می نماید که این تقوم با توجه به تعطیلات اعلام شده تنظیم گردیده است و هنرجو موظف به شرکت در کلاس خود در روزهای تعیین شده می باشد .  
 8. کلاس های آموزشگاه فقط در ایام سوگواری که در تابلو اعلانات اموزشگاه نصب گردیده ، تعطیل است و در ایام دیگر نظیر اعیاد حتی تعطیلات رسمی  کلاس تشکیل می گردد و در صورت عدم حضور هنرجو ، شهریه کلاس محاسبه می گردد .
 9. مدت زمان کلاس درس ؛ نسبت به شرایط خاص متغیر بوده ولی در مجموع بر اساس هر جلسه 30 دقیقه (برای هر نفر) پی ریزی شده است.
 10. در مدت زمان برگزاری کلاس حضور والدین هنرجویان زیر 15 سال در آموزشگاه الزامی می باشد .
 11. آوردن همراه ، جز در موارد در بند فوق ممنوع میباشد.
 12. هنرجویان محترم موظفندپس از اتمام کلاس ِ خود ، آموزشگاه را ترک نمایند
 13. دربعضی مواقع ممکن است برای آشنایی هنرجویان با هنرآموزان جلسه مشاوره ای تشکیل گردد، دراین صورت این جلسه جزء جلسات درسی محسوب نمی شود.
 14. هر گونه هماهنگی فی مابین مدرسین و هنرجویان  صرفاً توسط آموزشگاه انجام می شود .
 15.  تغییر زمان برگزاری کلاس بنا به درخواست هنرجو در طول ترم فقط با هماهنگی و موافقت آموزشگاه صورت می پذیرد
 16. در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال در خصوص شرایط آموزشی و ثبت‌نام، هنرجویان پیش از تکمیل فرآیند ثبت‌نام ملزم به طرح سوالات خود با آموزشگاه بوده و مسئولین آموزشگاه کلیه اطلاعات لازم را در اختیار هنرجویان و مراجعین قرار خواهند داد.
 17. ضبط جلسات تدريس بصورت ويديويي اکیدا ممنوع بوده و ضبط صوتي فقط با هماهنگي مدرس و تاييد آموزشگاه امکانپذير است.
 18. کتابها؛ جزوات و لوازم فروشگاهی همه به عهده ی خود هنرجو میباشد.
 19. از هنرجویان خواهشمندیم از پارک خودرو در مکانهایی که موجب مزاحمت برای همسایگان می شود اکیدا خوداری نمایند و نیز نوجوانان عزیز از اجتماع در ورودی موسسه اجتناب نمایند.
 20. استفاده از فضا و امکانات  آموزشگاه جهت تمرین برای هنرجویان این آموزشگاه و با هماهنگی قبلی به میزان 4 ساعت در هفته رایگان خواهد بود .

با تشکر آموزشگاه آزاد موسیقی میکائیل

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به این وب سایت می باشد